O nás

All Klima Servis s.r.o je firma zaměřující se především na servis a instalaci vzduchotechniky, klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel.

Od roku 2015 jsme také registrováni v Seznamu odborných dodavatelů    logo nová zelená úsporám

Disponujeme vlastními zaměstnanci, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru klimatizací, vzduchotechniky, tepelných čerpadel a systémů pro měření a regulaci (MaR). Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni od výrobců klimatizačního zařízení, vzduchotechnických jednotek a tepelných čerpadel.

Jsme držiteli osvědčení na provádění kontrol těsnosti chladících okruhů, revizí požárních klapek MANDÍK, TROX, IMOSKOVONA, TGLIMP a nově také ROX a TROGES
Protipožárních a kouřotěsných dveří a požárních přepážek třídy DP1, DP2 a DP3, výrobců Alumont Moravia s.r.o., ZDP Delta Tachov, JZD Pokrok Nezvěstice, APPL Dolní Čermná, Jaroslav Gerbrich - GESTO s.r.o., Jihočeské dřevařské závody, a.s., TRIANT, spol. s.r.o. Kutná hora a odtahy kouře ESSMANN.
Rovněž jsme certifikovanou společností provádějící montáž a servis pro rekuperační jednotky ATREA, vzduchotechnické jednotky a systémy 2VVREMAK a tepelná čerpadla ESTIA, Daikin a PZP Heating a.s.
Dále spolupracujeme s výrobci, jako jsou JANKA, SYSTEMAIR, FRIVENT, GEA, ELEKTRODESIGN, LIFEBREATH, WEGER a další.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace