Prodej a montáž klimatizačních jednotek

Jaké značky je u nás možné zakoupit.

V současné době je v naší nabídce celá řada kvalitních klimatizací, od celosvětově uznávaných výrobců, jako jsou: DAIKIN, TOSHIBA, MITSUBISHI, SINCLAIR, SAMSUNG, LG a další.

Na všechny námi dodávané klimatizace zajistíme záruční i pozáruční servis, prováděný našimi proškolenými zaměstnanci. Servisní úkony samozřejmě provádíme i na stávající klimatizční jednotky, jakéhokoliv provedení a téměř všech známých značek.
Montáž klimatizačních jednotek od "neznámých výrobců" (například prodávaných v maloobchodní síti, či z dovozu) je lepší konzultovat s některým z našich techniků již před zakoupením takové jednotky. Pokud si takto zakoupenou jednotku nebudete instalovat sami (což nedoporučujeme), tak při sečtení veškerých nákladů spojených s instalací většinou zjistíte, že úspora při nákupu klimatizační jednotky není tak vysoká. Ne zřídka jsou dokonce náklady na nákup a montáž takové klimatizační jednotky vyšší, než dodávka značkové klimatizace i s montáží, zajištěná odbornou firmou.

Bez ohledu na "internetové ceny" nám zašlete váš požadavek a my vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku. více zde =>

montáž klimatizaceDAIKINTOSHIBAMITSUBISHISINCLAIRSAMSUNGLG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace