Servis

Pouze pravidelný a odborný servis zařízení zajistí dlouhodobou spolehlivost a nízké provozní náklady především v úspoře energií.

Vynaložené pořizovací náklady ochráníte dlouhodobým servisem, který předchází poruchám a snižování účinnosti. Pravidelný servis a údržba zajišťuje optimální prostředí z hlediska čistoty a zabránění tvorby mikroorganismů, které se šíří do prostředí. Pravidelným servisem nepřímo předcházíte výrobním ztrátám vzniklým při výpadku zařízení.

Našim klientům nabízíme uzavření dlouhodobé servisní smlouvy na provádění kontrol a údržby vzduchotechnického a klimatizačního zařízení, tepelných čerpadel a systému MaR. Servisní smlouvy jsou sjednány individuálně s ohledem na typ, umístění a účel, pro který jsou navržena. Tato kritéria jsou zohledněna v periodicitě kontrol. Základní údržbu lze zkoordinovat s techniky údržby klienta, tak aby byly optimalizovány náklady na servis. V případě uzavření servisní smlouvy, evidujeme jednotlivé servisní prohlídky a dodržujeme termíny kontroly, které jsou dány legislativními předpisy. Zajišťujeme havarijní servisní služby do 24 hodin včetně víkendů a svátků.

Provádíme:

  • Kompletní servis vzduchotechnického a klimatizačního zařízení dle pokynů a doporučení výrobce (na základě našich zkušeností se zaměřujeme na kritická místa).
  • Zprovozňování VZT a klimatizačních zařízení a systémů MaR.
  • Zaregulování systému VZT, měření vzduchových výkonů.
  • Technickou podporu a dozor při přejímání nově instalovaných zařízení.
  • Periodické kontroly těsnosti chladících okruhů dle Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) č.517/2014, vystavení evidenčních knih zařízení.
  • Periodické kontroly požárních klapek, ventilů a uzávěrů, vystavení evidenčních knih požárních klapek.
  • Periodické kontroly zařízení pro odvod tepla a kouře, vystavení evidenčních knih zařízení.
  • Periodické kontroly zařízení pro odvětrání chráněných únikových cest (CHUC), vystavení evidenčních knih zařízení.

V případě požadavku na jednorázový servisní zásah nebo kontrolu nás kontaktujte na tel.: 777 559 645 nebo můžete použít kontaktní formulář. Ve formuláři uveďte typ zařízení, umístění daného zařízení (výška apod.), popis závady, adresu, kde je zařízení instalováno a kontakt.

Kontaktujte nás


potvrďte captcha

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace